Yenibiriş

yenibiriş

yenibiriş

Yenibiriş iş arayanlar ile eleman arayanları en hızlı şekilde buluşturmayı amaçlayan bir insan kaynakları yönlendirme sitesidir. Dünyada ve ülkemizde işsizlik kavramının birçok nedeni vardır. Ancak eleman arayanlar eleman bulamazken, iş arayanların da iş bulamamaları bilindik bir ironidir. Eleman arayan binlerce firma eleman arayışlarını sürdürürken, iş arayan on binlerce kişi de iş arayışına devam etmektedir. Bunun temel sebebi, iş arayanlar ile eleman arayanların ortak bir noktada buluşamamasıdır. Bunun farkında olan yenibiriş, iş arayanlara kolaylık sağlamak için oluşturulmuş bir yönlendirme sitesidir.

İş bulmak için en önemli nokta iş arama yöntemidir. İş ilanları için iş başvurusu yapmadan önce, kişinin yetenekleri ve yapmak istediği iş ile ilgili ilanlara ulaşması gereklidir. Gazete iş ilanları için başvuru yapan binlerce iş arayan vardır. Ancak gazete iş ilanları sayısı iş arayanlar için yetersiz kalmaktadır. Bunun yanı sıra iş bulma sitelerinde yer alan iş ilanları daha geniş iş olanakları sunmaktadır. Lakin interneti etkin olarak kullanamayan kişiler iş bulma siteleri aracılığı ile iş başvurusu yapamamaktadır. Bunun yanı sıra iş bulma siteleri aracılığı ile iş başvurusu yapmak zaman almakta ve kişileri zorlamaktadır.

Yenibiriş, bu noktada hem eleman arayanlar hem de iş arayanlar için büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Yenibiriş iş arayanlar ile eleman arayanlar arasındaki en büyük köprüyü kurmaktadır. İş ilanları için arama yapmak, yenibiriş sayesinde kolaylaşmaktadır. Eleman arayanlar ise, yenibiriş aracılığı ile hiçbir ücret ödemeden aradıkları elemanı kolayca bulabilecektir.

Eleman arayanlar, eleman bulabilmek için gazete eleman ilanı vererek ya da iş bulma sitelerine eleman ilanı vererek eleman bulmaya çalışmaktadır. Eleman bulabilmek için de önemli harcamalar yapan firmalar, buna rağmen aradıkları elemanları bulamamaktadır. Yenibiris firmaların eleman ihtiyaçlarını karşılamaları için alternatif yöntemler üretmiştir. Bunun yanı sıra yenibiriş üzerinden eleman arayan ya da eleman bulan firmalar hiçbir ücret ödememektedir.

Eleman bulmak için ödenen eleman ilanı ücreti firmalar için ekstra bir külfet olmaktadır. Üstelik buna karşın firmalar eleman ihtiyacını karşılayamamaktadır. Ücretli eleman ilanı vermek istemeyen firmalar artık yenibiriş aracılığı ile kolayca eleman bulabilecektir.

İş arayanlar, yenibiriş üzerinden yaptıkları iş aramalarında daha fazla iş ilanı için kolayca başvuru yapma imkanı yakalayacaktır. Yenibiriş iş arayanlar için sunduğu kolaylıklar sayesinde görünmez işsizlik oranını da azaltmayı amaçlamaktadır. Yenibiriş aracılığı ile kolayca iş bulabilirsiniz. Ayrıca yenibiriş aracılığı ile iş başvurusu yapmak çok daha hızlı ve kolay. Yenibiris.gen.tr üzerinden iş başvurusu yapmak iş arayanlar için hem zaman kazandıracak hem de iş bulma imkanını arttıracaktır.

Yeni bir bulmak ve para kazanmak için yenibiriş üzerinden on binlerce iş ilanı için inceleme yapabilir ve kolayca yeni bir bulabilirsiniz. Yenibiriş hiçbir ticari amaç gütmeyen bir yönlendirme sitesidir. Bu nedenle yenibiriş iş arayan ve işverenlerden hiçbir ücret talep etmemektedir. Eleman arayan firmalar ve iş arayan eleman adayları yenibiris.gen.tr’nin sunduğu imkanlardan kolayca faydalanmaktadır.

One thought on “Yenibiriş

  1. HEMEN OKUYUN İŞ İLANI OLAN SAYFANIZA BAŞ VURMAK İÇİN ÜYE OLMAK İSTEDİM FAKAT İÇ GÜNDÜR İYELİĞİM KABUL EDİLMİYOR .SİTEDEKİ SORUNUNUZU HEMEN GİDERMENİZİ DİLİYORUM

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>